Start O Szkole W Kilku Słowach o Nas

W Kilku Słowach o Nas

imageSzkoła Języka Angielskiego ALASKA SCHOOL istnieje już od 1997. Od początku naszej działalności dbałość o Klienta i jakość zajęć idą ze sobą nierozerwalnie w parze. Indywidualne podejście do każdego Słuchacza oraz skuteczność nauczania są dla nas priorytetem.

W naszej ofercie są kursy językowe ogólne dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli) na prawie wszystkich poziomach zaawansowania językowego: od podstawowego (beginner) do biegłego (proficiency). Ponadto oferta Alaska School obejmuje również kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge oraz kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Program zajęć skupia się w szczególny sposób na rozwijaniu sprawności mówienia.

W naszej szkole dbamy o to, aby grupy nie były zbyt liczne, dostosowane do poziomu wiedzy oraz wieku i planu Słuchacza. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia indywidualne, których poziom i plan jest również specjalnie układany dla Klienta.

Lektorzy pracujący w ALASKA SCHOOL to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, przygotowaniem metodycznym, doświadczeniem i predyspozycjami do nauczania języka angielskiego. To osoby wykonujące swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem, stosujący odpowiednie i ciekawe metody dydaktyczne. Praca lektorów jest systematycznie monitorowana poprzez opracowany przez doradcę metodycznego system hospitacji zajęć.

Szkoła posiada bogate zaplecze materiałowe. Nauczanie realizowane jest w oparciu o najnowsze podręczniki brytyjskie. Na zajęciach lektorzy wykorzystują również materiały audio i video oraz materiały autentyczne (wycinki prasowe, audycje radiowe, telewizyjne i internetowe itd.).

image
Zwyczajem w ALASKA SCHOOL jest przeprowadzanie anonimowych ankiet. Dzięki nim Słuchacze mogą wyrazić swoją opinię na temat przeprowadzanych zajęć oraz lektorów. Badania ankietowe dostarczają wartościowego materiału do analizy, której wyniki pozwalają kształtować ofertę zgodnie z oczekiwaniami Słuchaczy.

W ALASKA SCHOOL są komfortowo urządzone sale oraz poczekalnia, w której w zimne dni można napić się gorącej kawy lub schłodzić się zimnym napojem w upały, chrupiąc przy tym małe co nieco. Pracownicy sekretariatu, działający w określonych godzinach, są zawsze dyspozycyjni, przychylnie nastawieni i gotowi odpowiedzieć na każde pytanie.

Szkoła Języka Angielskiego ALASKA SCHOOL to szkoła z tradycją. Wszyscy Słuchacze i dobrzy lektorzy to fundament naszej szkoły, do której ZAPRASZAMY WSZYSTKICH chcących nauczyć się języka angielskiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.