Start Zapisy Informacje

Zapisy - Informacje

 

ALASKAN OPEN DAYS
Jak co roku, w okresie września prowadzimy zasadnicze zapisy na kursy całoroczne.

W tym czasie ...

  • uzyskasz szczegółowe informacje o naszej ofercie
  • bezpłatnie sprawdzisz swój poziom wiedzy i umiejętności z języka angielskiego (oszczędzasz 40 zł)
  • doradzimy jaki wybrać poziom zaawansowania dla pomyślnej kontynuacji nauki w naszej szkole
  • na miejscu załatwisz wszelkie formalności

 

Nasz SEKRETARIAT jest czynny w tym okresie od pon do pt w godzinach 16.00-19.00.
Ten czas oddajemy do Państwa dyspozycji. Udzielimy wszelkich informacji o naszej szkole i szczegółach oferty oraz pomożemy dokonać wyboru odpowiedniego poziomu zaawansowania.
Informacji udzielamy również telefonicznie w godzinach 10.00 - 19.00 pod poniższymi numerami telefonów:

  • tel. stacjonarny: 52 3467 463
  • tel. komórkowe: 602 155 225

 

ZAPISY ON-LINE
Jeżeli kontynuujesz lub chcesz rozpocząć naukę w naszej szkole, zapisu na kurs możesz dokonać w bardzo prosty sposób. Skorzystaj z Formularza Rejestracji On-Line.
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się pod podany numer telefonu, aby omówić dalsze szczegóły procedury.

  • Dla osób kontynuujących naukę w naszej szkole procedura jest uproszczona, gdyż znany już jest poziom do dalszej nauki. Potrzebne będą nam jeszcze tylko informacje o czasie dyspozycyjności kandydata w godzinach popołudniowych. Celem zarezerwowania miejsca w grupie konieczna jest również wpłata zaliczki zgodna z cennikiem. Wpłaty można dokonać na miejscu w szkole lub na rachunek bankowy naszej szkoły.
  • Nowym osobom, które uczyły się języka angielskiego wcześniej i posiadają już pewien zasób wiedzy oraz umiejętności (choćby niewielki), każdorazowo gwarantujemy szczegółową i rzetelną kwalifikację, aby móc zaproponować zajęcia w grupie o odpowiednim poziomie zaawansowania, a osobom zainteresowanym lekcjami indywidualnymi zaproponować najlepszy program nauki. Stąd osoby takie proszone są o napisanie testu diagnostycznego i przybycie na rozmowę ustną celem dokończenia oceny.
  • Wśród dzieci w wieku 7-10 lat określenie aktualnego poziomu wiedzy i umiejętności przeprowadzamy tylko w oparciu o rozmowę ustną.

Pozostali kandydaci piszą najpierw odpowiedni test sprawdzający, a następnie umawiani są na rozmowę ustną. Testy można wypełniać w wersji on-line. Szczegółowa informacja o Testach On-Line.

Informacja telefoniczna

image