Start Zapisy Procedura Zapisu

Procedura Zapisu

Chcąc zapisać się na dowolny kurs w naszej szkole należy przejść 3 kroki:

KROK 1 - Należy zgłosić swój akces wypełniając formularz zgłoszeniowy.

  Możesz tego dokonać na miejscu w szkole, drogą telefoniczną lub pisząc do nas e-mail na adres: zapisy(at)alaskaschool.pl
  W zgłoszeniu e-mailowym należy koniecznie podać następujące dane: imię, nazwisko, rok urodzenia oraz nr telefonu kontaktowego.
  Możesz także skorzystać z Formularza Rejestracji On-Line.
  Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłamy potwierdzenie jego przyjęcia i kod dostępu do właściwego Testu On-Line.


KROK 2 - Należy wybrać z naszej oferty interesujący Ciebie kurs lub zajęcia indywidualne.

  W godzinach otwarcia szkoły pracownicy sekretariatu służą w tym procesie radą i pomocą.
  W wyborze właściwego poziomu zaawansowania pomoże Tobie nasza procedura kwalifikacyjna, która oparta jest na teście i rozmowie sprawdzającej umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. W przypadku dzieci najmłodszych (7-10 lat) przeprowadzamy tylko rozmowę sprawdzającą.

  Niewątpliwym ułatwieniem dla kandydata jest napisanie testu w domu, w wolnej dla siebie chwili.
  Taką możliwość stwarza napisanie testu kwalifikacyjnego on-line. Aby napisać test on-line należy otrzymać od nas KOD DOSTĘPU, który pozwoli zalogować się na specjalnej stronie testu. Kod dostępu przesyłamy po otrzymaniu zgłoszenia o którym mowa w Kroku 1. Informacje, jak wypełniać test, znajdują się w dziale Testy On-Line oraz bezpośrednio przed rozpoczęciem testu. Gdy test jest zakończony jesteśmy o tym informowani automatycznie. Następnie, w ciągu 24 godzin (dni robocze) kontaktujemy się pod podany w zgłoszeniu numer telefonu w celu ustalenia dogodnego dla kandydata terminu rozmowy z nauczycielem.

  Po rozmowie, procedura ustalenia poziomu zaawansowania językowego jest zakończona. Klient uzyskuje niezbędne informacje, aby mógł dokonać wyboru najbardziej dla siebie odpowiedniej grupy zaawansowania.

  Uwaga! - Jeżeli jesteś osobą zupełnie początkującą lub słuchaczem kontynuującym naukę w ALASKA SCHOOL, wówczas procedura kwalifikacji na właściwy poziom zaawansowania Ciebie nie dotyczy.

  Uwaga! - Test On-Line dedykowany jest dla młodzieży ze szkół średnich, studentów i dorosłych. Gimnazjaliści i dzieci z klas V i VI SP test kwalifikacyjny piszą inne testy i wyłącznie na miejscu w szkole.


KROK 3 - Należy dokonać rezerwacji miejsca w grupie.

  Znając już swój poziom zaawansowania i kurs na który chcesz się zapisać możesz zarezerwować miejsce w grupie. Aby tego dokonać należy wpłacić zaliczkę.
  Zaliczkę można wpłacić gotówką w kasie szkoły lub przelewem na nasz rachunek bankowy w Banku PEKAO S.A. o/Bydgoszcz.
  Dane do przelewu: ASOE Mariusz Fabiszak, ul.Twardzickiego 21, 85-791 Bydgoszcz,
  nr rachunku 96 1240 6452 1111 0000 5765 8652.

  Uwaga! - Przy wpłacie zaliczki przelewem prosimy w tytule przelewu wpisać: ZALICZKA na kurs j.angielskiego + imię i nazwisko słuchacza.

  Uwaga!
  - Wpłata zaliczki jest warunkiem zarezerwowania miejsca w grupie.

   

Informacja telefoniczna

image