Witamy po wakacjach !

Witamy po wakacjach! Od poniedziałku 2 września wznawiamy zapisy na nowe kursy organizowane w naszej szkole. Dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności z języka angielskiego mamy ofertę, która jest odzwierciedleniem naszych wieloletnich doświadczeń, poszukiwań oraz sugestii płynących od naszych Słuchaczy.

Zachęcamy bardzo serdecznie do przeanalizowania jej szczegółów i do skorzystania z bezpłatnej pomocy przy wyborze najlepszej dla siebie formy zajęć i poziomu zaawansowania. Wierzymy, że skrupulatnie przygotowana przez nas oferta znajdzie u Państwa zainteresowanie.

Zapraszamy do odwiedzin naszej szkoły od pon do pt w godzinach 16.00-19.00. Do dyspozycji jesteśmy także pod naszymi numerami telefonów: 602 155 225, 52 3467 463. Telefonicznie informacji udzielamy również w godz. 10.00-19.00 (pon-pt).

Jeżeli zamierzasz sprawdzić swój poziom zaawansowania, aby dobrze wybrać grupę nauczania w naszej szkole, zadzwoń wcześniej, ustalimy wspólnie dogodne terminy przeprowadzenia kwalifikacji. Test kwalifikacyjny, jeżeli jest wymagany, można napisać w wersji on-line. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Dziennik elektroniczny

image

Informacja telefoniczna

image