Pierwsze zajęcia ... tuż, tuż

image

 

Z końcem września zakończyliśmy podstawowy okres zapisów do naszej szkoły. Obecnie trwają prace nad szczegółowym terminarzem zajęć dla każdej grupy. Po ustaleniu terminów dla wszystkich grup, co nastąpi w ciągu najbliższych dni, każdy słuchacz zostanie poinformowany o tym telefonicznie. Przypominamy, że pierwsze grupy zajęcia rozpoczynają 8 października.

Pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się na tegoroczne kursy. We wszystkich grupach posiadamy jeszcze po kilka wolnych miejsc. Jeżeli nadal rozważasz wybór miejsca nauki, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz sekretariat jest czynny w godzinach 16-19 (pon-pt). Informacje można także uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numery telefonów: 602 155 225, 52 3467 463. Telefonicznie informacji udzielamy w godz. 10.00-19.00.

Do końca września ...

image

 

Do końca września trwa w naszej szkole podstawowy okres zapisów na tegoroczne kursy. Zapisując się w tym terminie można skorzystać ze zniżki 50% na podręcznik i zeszyt ćwiczeń oraz otrzymać możliwość sfinansowania kursu w 9 ratach 0%.

Wszystkie osoby, które rozważają jeszcze wybór miejsca nauki, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przypominamy, że osoby zapisujące się z polecenia naszych dotychczasowych klientów otrzymują specjalną zniżkę 50 zł już na samym starcie. Wystarczy podczas zapisów powołać się na polecenie naszego dotychczasowego Klienta, którego również nagrodzimy dodatkową zniżką 50 zł.

Nasz sekretariat jest czynny w godzinach 16-19 (pon-pt). Informacje można także uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numery telefonów: 602 155 225, 52 3467 463. Telefonicznie informacji udzielamy w godz. 10.00-19.00.

Zapraszamy.

Witamy po wakacjach !

Witamy po wakacjach! W dniu dzisiejszym wznawiamy zapisy na nowe kursy organizowane w naszej szkole. Dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności z języka angielskiego przygotowaliśmy ofertę, która jest odzwierciedleniem naszych wieloletnich doświadczeń, poszukiwań oraz sugestii płynących od naszych Słuchaczy.

Zachęcamy bardzo serdecznie do przeanalizowania jej szczegółów i do skorzystania z bezpłatnej pomocy przy wyborze najlepszej dla siebie formy zajęć i poziomu zaawansowania. Wierzymy, że skrupulatnie przygotowana przez nas oferta znajdzie u Państwa zainteresowanie.

Zapraszamy do odwiedzin naszej szkoły od pon do pt w godzinach 16.00-19.00. Do dyspozycji jesteśmy także pod naszymi numerami telefonów: 602 155 225, 52 3467 463. Telefonicznie informacji udzielamy również w godz. 10.00-19.00 (pon-pt).

Jeżeli zamierzasz sprawdzić swój poziom zaawansowania, aby dobrze wybrać grupę nauczania w naszej szkole, zadzwoń wcześniej, ustalimy wspólnie dogodne terminy przeprowadzenia kwalifikacji. Test kwalifikacyjny, jeżeli jest wymagany, można napisać w wersji on-line. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Przerwa Wakacyjna

 

 

 

Wszystkie kursy 2017/2018 zakończone. Z tej okazji dziękujemy wszystkim Słuchaczom za cały rok pracy i zaufanie jakim nas obdarzyli.

Życzymy słonecznych i udanych wakacji.

Informujemy, że w okresie wakacji sekretariat jest nieczynny. Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 prowadzone na miejscu, w szkole wznowimy 3 września. Podczas wakacji zapisu można dokonać za pomocą panelu Zapisy On-Line.

Zapisy przed wakacjami

image

 

Od 1 czerwca rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny.

Już teraz uzyskasz szczegółowe informacje o naszej ofercie. Bezpłatnie sprawdzisz swój poziom wiedzy i umiejętności z języka angielskiego. Doradzimy jaki wybrać poziom zaawansowania dla pomyślnej kontynuacji nauki w naszej szkole.

Jeżeli kontynuujesz naukę w naszej szkole zapisz się już teraz. Uzyskasz na okres wakacji bezpłatny dostęp do Alaskowej Fiszkoteki, specjalnej aplikacji do utrwalania słówek na smartfonie i komputerze, co pozwoli systematycznie utrwalać słówka, których uczyłeś się dotychczas na kursie. Zapraszamy

18 edycja Vocabulary Competition

image

Jak co roku, pod koniec maja rozpoczynamy pisanie testów konkursowych. 'I Know All the Words in My Student’s Book' to coroczny konkurs - w tym roku to już 18 edycja - organizowany w naszej szkole podczas którego każdy słuchacz ma okazję sprawdzić swój poziom opanowania wiadomości z zakresu słownictwa wprowadzonego na aktualnym kursie. Test konkursowy składa się z różnorodnych w swoim typie zadań z angielskimi słówkami. Każda grupa pisze test przygotowany specjalnie dla niej, a więc rywalizacja o zwycięstwo w konkursie odbywa się w każdej grupie oddzielnie. Jak co roku przygotowaliśmy okazyjne dyplomy oraz upominki, które wręczymy podczas ogłoszenia wyników. Pisanie testów konkursowych w każdej grupie odbywa się we wcześniej zapowiedzianym terminie.

Życzymy wszystkim powodzenia.

1 i 3 maja - DNI WOLNE

Informujemy, że w najbliższym tygodniu dni wolne od zajęć to 1 i 3 maja (wtorek i czwartek). W pozostałe dni tygodnia zajęcia odbywają się zgodnie z terminarzem.

Witaj Nowy Rok!

image

 

 

 

Z okazji zbliżającego się Nowego 2018 Roku, życzymy wszystkim zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów.

Zespół ALASKA SCHOOL

 

P.S. - Zajęcia po przerwie świąteczno-noworocznej wznawiamy we wtorek 2 stycznia.

Dziennik elektroniczny

image

Informacja telefoniczna

image